Silvestrovský futbalový zápas 2009

OLYMPUS DIGITAL CAMERAAj v roku 2009 sa uskutočnil tradičný Silvestrovský futbalový zápas. Hrali opäť ženatí proti slobodným. Zápas začal hneď od začiatku naplno hlavne zo strany slobodných, ktorí chceli odplatiť minuloročnú prehru a potvrdil to aj výsledok po prvom polčase 6:1 pre slobodných. V druhom polčase bolo vidieť, že ženatí sa aj napriek veľkému gólovému rozdielu nevzdávali a bojovali ďalej. Prejavilo sa to hlavne na ich územnej prevahe k čomu prispelo aj oslabenie slobodných o dvoch zranených hráčov. Ale pretože slobodní mali v bráne hviezdu zápasu „Dr.“ Igora Laca, svoj náskok z prvého polčasu si udržali a zápas nakoniec skončil výsledkom 9:4 pre slobodných. Najlepšími strelcami zápasu sa stali Jozef Richtárech a súčasný kapitán A mužstva TJ Slovan Neporadza Jozef Dlábik s tromi gólmi a zápas s prehľadom viedol rozhodca Miloš Laššo. Atmosféra na zápase bola vynikajúca dá sa povedať „Silvestrovská“ ako každý rok. Po zápase na účastníkov čakalo v Pohostinstve pohostenie pri guláši a varenom víne, na ktorom sa preberali aj najzaujímavejšie momenty zápasu. Všetci ale zvlášť ženatí sa už tešia na budúcoročný Silvestrovský zápas, aby mohli odplatiť svoju tohtoročnú prehru.