Sezóna 2014/2015

Rozlosovanie súťaže jar 2014/2015

Dátum Kolo Mužstvo Zápas Čas Odchod Výsledok
22.03.2015 – nedeľa 14. Dorast Neporadza – Trenčianske Teplice 12:00  2:2
Muži Neporadza – Záblatie 15:00 1:1
29.03.2015 – nedeľa 15. Dorast Svinná/Hradná – Neporadza 12:30  11:15 5:1
Muži Horňany – Neporadza 15:00  14:00 1:0
01.05.2015 – piatok 16. Dorast Horná Súča – Neporadza 14:00 12:00  2:0
01.05.2015 – piatok Muži Neporadza – Trenčianska Teplá 16:30 3:2
12.04.2015 – nedeľa 17. Dorast Neporadza – Omšenie 12:30  2:0
Muži Bobot – Neporadza 15:30 14:30 1:1
19.04.2015 – nedeľa 18. Dorast Zamarovce – Neporadza 13:30 12:00 2:1
Muži Neporadza – Melčice Lieskové 16:00 2:3
26.04.2015 – nedeľa 19. Dorast Neporadza – Ľuborča 13:00 5:2
Muži Mníchová Lehota – Neporadza 16:00 15:00 4:1
03.05.2015 – nedeľa 20. Dorast voľno
Muži Neporadza – Klúčové 16:30 1:1
10.05.2015 – nedeľa 21. Dorast Trenčianska Teplice – Neporadza 10:00 08:30 2:1
Muži Neporadza – Soblahov 16:30 4:1
16.05.2015 – sobota 22. Dorast Neporadza – Svinná/Hradná 17:00
17.05.2015 – nedeľa Muži Dolná Poruba – Neporadza 10:30  09:15
22.05.2015 – piatok 23. Dorast Neporadza – Horná Súča 17:30
24.05.2015- nedeľa Muži Neporadza – Beckov 17:00
31.05.2015 – nedeľa 24. Dorast Omšenie – Neporadza 14:30  13:00
Muži Omšenie – Neporadza 17:00  13:00
07.06.2015 – nedeľa 25. Dorast Neporadza – Zamarovce 14:00
Muži Neporadza – Drietoma 17:00
12.06.2015 – piatok 26. Dorast Ľuborča – Neporadza 18:00 16:30
14.06.2015 – nedeľa Muži Dolné Sŕnie – Neporadza 17:00 15:30

 

Tréningový plán – jar 2015

Interactive Whiteboards by PolyVision

Dátum Deň Čas Miesto Typ
18.1. Nedeľa 11:00 Ihrisko Tréningová jednotka
20.1. Utorok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
23.1. Piatok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
25.1. Nedeľa 11:00 Ihrisko Tréningová jednotka
27.1. Utorok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
30.1. Piatok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
1.2. Nedeľa 11:00 Ihrisko Tréningová jednotka
3.2. Utorok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
6.2. Piatok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
8.2. Nedeľa 11:00 Ihrisko Tréningová jednotka
10.2. Utorok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
13.2. Piatok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
15.2. Nedeľa 17:00 Nové Mesto nad Váhom Prípravný zápas: Neporadza- Kálnica (1 : 1)
17.2. Utorok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
20.2. Piatok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
22.2. Nedeľa 11:00 Nové Mesto nad Váhom Prípravný zápas: Neporadza- Žitková ČR (6 : 4)
24.2. Utorok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
27.2. Piatok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
1.3. Nedeľa 12:00 Nové Mesto nad Váhom Prípravný zápas:  Neporadza- Ľuborča
3.3. Utorok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
6.3. Piatok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
8.3. Nedeľa 14:00 Ihrisko Prípravný zápas – Krásna Ves
10.3. Utorok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
13.3. Piatok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
15.3. Nedeľa 14:00 Ihrisko Prípravný zápas – Tr. Stankovce
17.3. Utorok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
20.3. Piatok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
22.3. Nedeľa 15:00 Ihrisko Majstrovský zápas – Záblatie

 

Rozlosovanie súťaže jeseň 2014/2015

Dátum Kolo Mužstvo Zápas Čas Odchod Výsledok
17.08.2014 – nedeľa 1. Dorast Omšenie Neporadza 14:30 13:00 0:7
Muži Záblatie – Neporadza 17:00 15:45 3:1
24.08.2014 – nedeľa 2. Dorast Neporadza – Záblatie 14:00 4:4
Muži Neporadza – Horňany 17:00 4:2
30.08.2014 – sobota 3. Dorast Trenčianska Teplá – Neporadza 17:00 15:30 5:1
31.08.2014 – nedeľa Muži Trenčianska Teplá – Neporadza 17:00 15:45 4:0
07.09.2014 – nedeľa 4. Dorast Neporadza – Trenč. Teplice 13:00 3:0
Muži Neporadza – Bobot 16:00 2:0
13.09.2014 – sobota 5. Dorast Ľuborča – Neporadza 16:00 14:30 1:0
14.09.2014 – nedeľa Muži Melčice Lieskové – Neporadza 16:00 14:30 5:3
21.09.2014 – nedeľa 6. Dorast Neporadza – Selec 12:30 1:1
Muži Neporadza – Mníchová Lehota 15:30 3:0
27.09.2014 – sobota 7. Dorast ZDD Svinná/Hradná – Neporadza 15:30 13:30 1:1
28.09.2014 – nedeľa Muži Klúčové – Neporadza 15:30 14:15 1:1
05.10.2014 – nedeľa 8. Dorast Horná Súča – Neporadza 12:00 10:30 1:0
Muži Soblahov – Neporadza 14:30 13:30 5:1
12.10.2014 – nedeľa 9. Dorast voľno
Muži Neporadza – Dolná Poruba 14:30 13:15 0:2
19.10.2014 – nedeľa 10. Dorast Horné Sŕnie – Neporadza 11:30 10:00 1:0
Muži Beckov – Neporadza 14:00 12:30 1:3
26.10.2014 – nedeľa 11. Dorast Neporadza – Zamarovce 12:00 2:1
Muži Neporadza – Omšenie 14:00 7:2
02.11.2014 – nedeľa 12. Dorast voľno
Muži Drietoma – Neporadza 13:30 12:15 3:0
09.11.2014 – nedeľa 13. Dorast voľno
Muži Neporadza – Dolné Sŕnie 13:30 6:2

Interactive Whiteboards by PolyVision