Slovan Neporadza

Rozlosovanie súťaže jar 2015/2016

Rozlosovanie súťaže TJ Slovan Neporadza ročník 2015-2016 – jar

kolo

Deň/dátum

Zápas

Zač.

zápasu

Odchod

Aut/Bus

pozn. (ihrisko)

výsledok

body

12.

sobota

19.3.

Dorast

Neporadza/Bobot

  • Soblahov

15:00

Bobot

15.

nedeľa

20.3.

Muži

Neporadza

  • Trenč. Teplá

15:00

x

MBH

voľno

13.

sobota

26.3.

Dorast

Zamarovce

Neporadza/Bobot

14:00

16.

nedeľa

27.3.

Muži

Melčice Lieskové

Neporadza

15:00

13:30

12.

nedeľa

27.3.

MBH

Neporadza

-Motešice

14:00

14.

nedeľa

3.4.

Dorast

Neporadza/Bobot

– Melčice Lieskové

13:30

Bobot

17.

sobota

2.4.

Muži

Neporadza

– Dolná Poruba

16:00

13.

nedeľa

3.4.

MBH

Neporadza

– Tr.Jastrabie

11:00

15.

sobota

9.4.

Dorast

Horná Súča

Neporadza/Bobot

16:00

18.

nedeľa

10.4.

Muži

Svinná

Neporadza

15:30

14:30

14.

nedeľa

10.4.

MBH

Soblahov

Neporadza

11:00

10:00

16.

sobota

16.4.

Dorast

Neporadza/Bobot

– Trenč. Teplice

16:00

Bobot

19.

nedeľa

17.4.

Muži

Horňany

Neporadza

16:00

14:30

x

MBH

voľno

17.

sobota

23.4.

Dorast

Ľuborča

Neporadza/Bobot

16:00

20.

nedeľa

24.4.

Muži

Neporadza

– Skalka nad Váhom

16:00

15.

nedeľa

24.4.

MBH

Tr.Teplá

Neporadza

11:00

10:00

18.

sobota

30.4.

Dorast

Neporadza/Bobot

– Omšenie

16:30

Bobot

21.

nedeľa

1.5.

Muži

Drietoma

Neporadza

16:30

15:00

x

MBH

voľno

19.

Dorast

voľno

22.

nedeľa

8.5.

Muži

Neporadza

– Mníchova Lehota

16:30

16.

nedeľa

8.5.

MBH

Neporadza

– Mníchova Lehota

11:00

20.

sobota

14.5.

Dorast

Neporadza/Bobot

Dubodiel/Jastrabie

17:00

Bobot

23.

nedeľa

15.5.

Muži

Záblatie

Neporadza

17:00

15:30

17.

nedeľa

15.5.

MBH

Opatová n/v

Neporadza

11:00

10:00

21.

sobota

21.5.

Dorast

Neporadza/Bobot

– Veľká Hradná

17:00

Bobot

24.

nedeľa

22.5.

Muži

Trenč. Teplá

Neporadza

17:00

15:30

18.

nedeľa

22.5.

MBH

Dežerice

Neporadza

11:00

10:15

22.

nedeľa

29.5.

Dorast

Horné Sŕnie

Neporadza/Bobot

14:30

25.

nedeľa

29.5.

Muži

Neporadza

-Melčice Lieskové

17:00

x

MBH

voľno

x

Dorast

kvalifikácia

26.

nedeľa

5.6.

Muži

Dolná Poruba

– Neporadza

17:00

15:30

19.

nedeľa

5.6.

MBH

Chocholná

Neporadza

11:00

10:00

x

Dorast

kvalifikácia

27.

nedeľa

12.6.

Muži

Neporadza

– Svinná

17:00

20.

nedeľa

12.6.

MBH

Neporadza

– Omšenie

11:00

Silvester 2015- futbalový zápas

TJ SLOVAN  N E P O R A D Z A

 srdečne pozýva všetkých fanúšikov a hráčov futbalu na tradičný Silvestrovský zápas

ŽENATÍ  proti SLOBODNÝM

Miesto:    ihrisko na TOMÁŠOVICI

Dátum:    31. decembra 2015 ( štvrtok )

Zraz účastníkov: 10:00 hod.

Začiatok zápasu: 10:30 hod.

O občerstvenie bude postarané.

 Pozývame bývalých aj súčasných hráčov a 

fanúšikov futbalu všetkých vekových kategórií.

Rozlosovanie súťaže jeseň 2015

Dátum Kolo Mužstvo Zápas Čas Odchod Výsledok
09.08.2015 nedeľa   Dorast  Voľno          
1. Muži Horňany Neporadza 17:00 16:00  5:1
16.08.2015 nedeľa   Dorast Voľno          
2. Muži Neporadza Skalka nad Váhom 17:00   0:4
23.08.2015 nedeľa 1. Dorast Soblahov Neporadza-Bobot 14:30    
3. Muži Drietoma Neporadza 17:00 15:30 3:1 
29.08.2015 sobota 2. Dorast Neporadza-Bobot Zamarovce 17.00  ihrisko Bobot  
30.8.2015 nedeľa 4. Muži Neporadza Mníchova Lehota 17:00    
06.09.2015 nedeľa 3. Dorast M-Lieskové-Ivanovce Neporadza-Bobot  13:30    
5. Muži Záblatie Neporadza 16:00 14:30  
13.09.2015 nedeľa 4. Dorast Neporadza-Bobot Horná Súča 13:30  ihrisko Bobot  
6. Muži Trenčianska Teplá Neporadza 16:00  14:30  
20.09.2015 nedeľa 5. Dorast T. Teplice-D. Poruba Neporadza-Bobot 13:00    
7. Muži Neporadza Melčice-Lieskové 15:30    
27.09.2015 nedeľa 6. Dorast Neporadza-Bobot Ľuborča  13:00 ihrisko Bobot  
8. Muži Dolná Poruba Neporadza 10:30 9:15  
04.10.2015 nedeľa 7. Dorast Omšenie Neporadza-Bobot 12:00    
9. Muži Neporadza Svinná 14:30    
10.10.2015 sobota 8. Dorast Neporadza-Bobot Trenčianska Teplá  14:30 ihrisko Bobot  
11.10.2015 nedeľa 10. Muži Neporadza Horňany 14:30    
17.10.2015 sobota 9. Dorast Dubodiel-T. Jastrabie Neporadza-Bobot  14:00    
18.10.2015 nedeľa 11. Muži Skalka nad Váhom Neporadza 14:00 12:30  
25.10.2015 nedeľa 10. Dorast Veľká Hradná  Neporadza-Bobot 11:30    
12. Muži Neporadza Drietoma 14:00    
31.10.2015 sobota 11. Dorast Neporadza-Bobot Horné Srnie 13.30 ihrisko Bobot  
01.11.2015 nedeľa 13. Muži Mníchova Lehota Neporadza 13:30  12.30  
08.11.2015 nedeľa   Dorast Voľno          
14. Muži Neporadza Záblatie 13:30    

 

Rozlosovanie súťaže jar 2014/2015

Dátum Kolo Mužstvo Zápas Čas Odchod Výsledok
22.03.2015 – nedeľa 14. Dorast Neporadza – Trenčianske Teplice 12:00  2:2
Muži Neporadza – Záblatie 15:00 1:1
29.03.2015 – nedeľa 15. Dorast Svinná/Hradná – Neporadza 12:30  11:15 5:1
Muži Horňany – Neporadza 15:00  14:00 1:0
01.05.2015 – piatok 16. Dorast Horná Súča – Neporadza 14:00 12:00  2:0
01.05.2015 – piatok Muži Neporadza – Trenčianska Teplá 16:30 3:2
12.04.2015 – nedeľa 17. Dorast Neporadza – Omšenie 12:30  2:0
Muži Bobot – Neporadza 15:30 14:30 1:1
19.04.2015 – nedeľa 18. Dorast Zamarovce – Neporadza 13:30 12:00 2:1
Muži Neporadza – Melčice Lieskové 16:00 2:3
26.04.2015 – nedeľa 19. Dorast Neporadza – Ľuborča 13:00 5:2
Muži Mníchová Lehota – Neporadza 16:00 15:00 4:1
03.05.2015 – nedeľa 20. Dorast voľno
Muži Neporadza – Klúčové 16:30 1:1
10.05.2015 – nedeľa 21. Dorast Trenčianska Teplice – Neporadza 10:00 08:30 2:1
Muži Neporadza – Soblahov 16:30 4:1
16.05.2015 – sobota 22. Dorast Neporadza – Svinná/Hradná 17:00
17.05.2015 – nedeľa Muži Dolná Poruba – Neporadza 10:30  09:15
22.05.2015 – piatok 23. Dorast Neporadza – Horná Súča 17:30
24.05.2015- nedeľa Muži Neporadza – Beckov 17:00
31.05.2015 – nedeľa 24. Dorast Omšenie – Neporadza 14:30  13:00
Muži Omšenie – Neporadza 17:00  13:00
07.06.2015 – nedeľa 25. Dorast Neporadza – Zamarovce 14:00
Muži Neporadza – Drietoma 17:00
12.06.2015 – piatok 26. Dorast Ľuborča – Neporadza 18:00 16:30
14.06.2015 – nedeľa Muži Dolné Sŕnie – Neporadza 17:00 15:30

 

Tréningový plán – jar 2015

Interactive Whiteboards by PolyVision

Dátum Deň Čas Miesto Typ
18.1. Nedeľa 11:00 Ihrisko Tréningová jednotka
20.1. Utorok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
23.1. Piatok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
25.1. Nedeľa 11:00 Ihrisko Tréningová jednotka
27.1. Utorok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
30.1. Piatok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
1.2. Nedeľa 11:00 Ihrisko Tréningová jednotka
3.2. Utorok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
6.2. Piatok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
8.2. Nedeľa 11:00 Ihrisko Tréningová jednotka
10.2. Utorok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
13.2. Piatok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
15.2. Nedeľa 17:00 Nové Mesto nad Váhom Prípravný zápas: Neporadza- Kálnica (1 : 1)
17.2. Utorok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
20.2. Piatok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
22.2. Nedeľa 11:00 Nové Mesto nad Váhom Prípravný zápas: Neporadza- Žitková ČR (6 : 4)
24.2. Utorok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
27.2. Piatok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
1.3. Nedeľa 12:00 Nové Mesto nad Váhom Prípravný zápas:  Neporadza- Ľuborča
3.3. Utorok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
6.3. Piatok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
8.3. Nedeľa 14:00 Ihrisko Prípravný zápas – Krásna Ves
10.3. Utorok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
13.3. Piatok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
15.3. Nedeľa 14:00 Ihrisko Prípravný zápas – Tr. Stankovce
17.3. Utorok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
20.3. Piatok 18:00 Ihrisko Tréningová jednotka
22.3. Nedeľa 15:00 Ihrisko Majstrovský zápas – Záblatie

 

Rozlosovanie súťaže jeseň 2014/2015

Dátum Kolo Mužstvo Zápas Čas Odchod Výsledok
17.08.2014 – nedeľa 1. Dorast Omšenie Neporadza 14:30 13:00 0:7
Muži Záblatie – Neporadza 17:00 15:45 3:1
24.08.2014 – nedeľa 2. Dorast Neporadza – Záblatie 14:00 4:4
Muži Neporadza – Horňany 17:00 4:2
30.08.2014 – sobota 3. Dorast Trenčianska Teplá – Neporadza 17:00 15:30 5:1
31.08.2014 – nedeľa Muži Trenčianska Teplá – Neporadza 17:00 15:45 4:0
07.09.2014 – nedeľa 4. Dorast Neporadza – Trenč. Teplice 13:00 3:0
Muži Neporadza – Bobot 16:00 2:0
13.09.2014 – sobota 5. Dorast Ľuborča – Neporadza 16:00 14:30 1:0
14.09.2014 – nedeľa Muži Melčice Lieskové – Neporadza 16:00 14:30 5:3
21.09.2014 – nedeľa 6. Dorast Neporadza – Selec 12:30 1:1
Muži Neporadza – Mníchová Lehota 15:30 3:0
27.09.2014 – sobota 7. Dorast ZDD Svinná/Hradná – Neporadza 15:30 13:30 1:1
28.09.2014 – nedeľa Muži Klúčové – Neporadza 15:30 14:15 1:1
05.10.2014 – nedeľa 8. Dorast Horná Súča – Neporadza 12:00 10:30 1:0
Muži Soblahov – Neporadza 14:30 13:30 5:1
12.10.2014 – nedeľa 9. Dorast voľno
Muži Neporadza – Dolná Poruba 14:30 13:15 0:2
19.10.2014 – nedeľa 10. Dorast Horné Sŕnie – Neporadza 11:30 10:00 1:0
Muži Beckov – Neporadza 14:00 12:30 1:3
26.10.2014 – nedeľa 11. Dorast Neporadza – Zamarovce 12:00 2:1
Muži Neporadza – Omšenie 14:00 7:2
02.11.2014 – nedeľa 12. Dorast voľno
Muži Drietoma – Neporadza 13:30 12:15 3:0
09.11.2014 – nedeľa 13. Dorast voľno
Muži Neporadza – Dolné Sŕnie 13:30 6:2

Interactive Whiteboards by PolyVision